Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Kazimiera Jasińska
Kazimiera Jasińska
2023-10-19
Monika ceni przede wszystkim człowieka i dąży do tego,aby jej podopieczny uwierzył w siebie ... że może, że potrafi, że jest wartościowy i to w każdej płaszczyźnie życia. Monika jest wielce empatyczna, zaangażowana, mądra i staranna we wszystkim co robi. Zwraca uwagę na szczegóły. Punktualna, zawsze przygotowana do pracy. Potrafi słuchać, a rozmową dąży do wyciągania wniosków, które jednocześnie napędzają do działania. Jest również bardzo obecna i zaangażowana w kryzysach podczas drogi do zmiany. Towarzyszy w poczuciu zagubienia i samotności. Rozmowy i praca z dobrze przygotowanym przez nią materiałem przebiega w miłej atmosferze. Nie ocenia. Swoją wiedzą i emanującym wdziękiem wspiera i buduje pewność siebie.
Kornelia Z
Kornelia Z
2023-08-29
Monika to bardzo pozytywna, kreatywna i pomocna osoba. Jeżeli ktokolwiek chce zmienić coś w swoim życiu i potrzebuje świeżego spojrzenia na siebie i swoje mocne strony, które można wykorzystać w pracy zawodowej to nie mógł lepiej trafić. Razem można odkryć nowe horyzonty i poczuć się dużo silniejszym, by podbijać świat - prosta zasada na początek WYSTARCZY CHCIEĆ I NIE BAĆ SIĘ PROSIĆ O POMOC SPECJALISTÓW.
Natalia G
Natalia G
2023-08-20
Monika to profesjonalistka. Wszystko co robi, robi z największą dbałością. Miałam okazję skorzystać z sesji z Moniką i to co zapamiętałam najbardziej to jej ogromna uważność na drugą osobę i chęć niesienia pomocy ludziom. Serdecznie polecam!
Aleksandra Lewkowicz
Aleksandra Lewkowicz
2023-08-07
Monika pomogła mi odkryć moje mocne strony i zainspirowała do spróbowania swoich sił w nowym zawodzie. Jest bardzo dobrym doradcą zawodowym i coachem. Polecam sesje z Moniką każdemu, kto szuka swojej drogi zawodowej :)
Patryk H
Patryk H
2023-08-04
Przed spotkaniem z Panią Moniką, podchodziłem krytycznie do tego typu działania, myśląc, że nie wniesie to żadnej poprawy do mojego życia, ale teraz gdy jestem już po kilku sesjach czuje naprawdę potrzebę poznawania świata. Pani Monika jest niezwykłym towarzyszem w coachingowej podróży, pomaga mi polepszyć siebie jak i moja przyszłość polecam wszystkim spróbować 😁
Weronika Abbi
Weronika Abbi
2023-08-04
Od Pani Monikii otrzymałam pełen profesjonalizm.. bardzo polecam :)
Patrycja Żukowska
Patrycja Żukowska
2023-04-06
Z całego serca polecam workbook "Działam i decyduję" -> świetne narzędzie przy podejmowaniu decyzji! Na duży + zasługują pięknie dobrane karty do każdego z archetypów, które są bardzo inspirujace i mogą pomóc pogłębić wglądy:) Cały workbook jest bardzo intuicyjny, wszystko jest jasno i przejrzyście wytłumaczone. Polecam z całego serca również sesje coachingowe u Moniki:) Monika jest osobą cechującą się niesamowitą wrażliwością, uważnością, budującą ogromne zaufanie i dającą przestrzeń w trakcie sesji coachingowej:)
Izabela Cierzynska
Izabela Cierzynska
2023-03-16
Polecam pracę z Moniką. Kożystałam z 6 sesji wspierających mnie w zmianie, dostałam wielką pomoc, zangarzowanie i pomoc w ułożeniu ścieżki. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia i pomocy w swoich zmianach. Jestem całym sercem wdzięczna. Dziękuję